KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14976098
nr 1497 6098
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Komposition. Signerad, blandteknik, 60x42 cm, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
måndag 24 oktober 2022
kl 18:09:37
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig